Janrain Capture (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Edit Profile
nl: Profiel bewerken

en: Application Settings
nl: Toepassingsinstellingen
