Janrain Capture (7.x-1.4) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: edit
bn: সম্পাদন

en: E-mail address
bn: ই-মেইল ঠিকানা

en: Log out
bn: লগ আউট
