Janrain Capture (7.x-1.4) - en to eo translation catalogue (25 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Reset to defaults
eo: Restarigu la defaŭltojn

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: view
eo: rigardi

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: edit
eo: redakti

en: Field
eo: Kampo

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Path
eo: Vojo

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso

en: Log out
eo: Elsaluti

en: Save field
eo: Konservu kampon

en: Manage fields
eo: Agordu kampojn

en: Add new field
eo: Aldonu novan kampon

en: The field has been updated.
eo: La kampo estas ĝisdatigita.

en: The specified title is already in use.
eo: La specifa titolo jam estas uzata.

en: The field has been created.
eo: La kampo estas kreita.

en: Edit field
eo: Redakti kampon

en: Delete field
eo: Forigi kampon
