Janrain Registration (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: view
et: näita

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: edit
et: muuda

en: Field
et: Väli

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Path
et: Tee

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: Normal
et: Tavaline

en: Original
et: Originaal

en: Log out
et: Logi välja

en: Save field
et: Salvesta väli

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Add new field
et: Lisa uus väli

en: Column
et: Tulp

en: The field has been updated.
et: Väli on uuendatud.

en: The specified title is already in use.
et: Valitud pealkiri on juba kasutuses.

en: The field has been created.
et: Väli on loodud.

en: Edit field
et: Muuda välja

en: Delete field
et: Kustuta väli

en: Delete field.
et: Kustuta väli.
