Janrain Registration (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Reset to defaults
hr: Povrat na zadane postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: view
hr: prikaz

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: edit
hr: uredi

en: Field
hr: Polje

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Path
hr: Putanja

en: E-mail address
hr: Adresa e-pošte

en: Normal
hr: Normalno

en: Log out
hr: Odjava

en: Save field
hr: Spremi polje

en: Manage fields
hr: Upravljanje poljima

en: Add new field
hr: Dodaj novo polje

en: The field has been updated.
hr: Polje je osvježeno.

en: The specified title is already in use.
hr: Upisani naziv se već koristi.

en: The field has been created.
hr: Polje je stvoreno.

en: Edit field
hr: Uredi polje

en: Delete field
hr: Ukloni polje
