Janrain Registration (7.x-1.4) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Path
hy: Ուղի

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: Log out
hy: Ելք

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը

en: Edit field
hy: Խմբագրել դաշտը

en: Delete field
hy: Ջնջել դաշտը

en: Delete field.
hy: Ջնջել դաշտը.
