Janrain Registration (7.x-1.6) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: view
pl: przeglądaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: edit
pl: edytuj

en: Field
pl: Pole

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Path
pl: Ścieżka

en: E-mail address
pl: Adres e-mail

en: Normal
pl: Zwykły

en: Original
pl: Oryginał

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Save field
pl: Zachowaj ustawienia pola

en: Manage fields
pl: Zarządzaj polami

en: Add new field
pl: Dodaj nowe pole

en: Column
pl: Kolumna

en: The field has been updated.
pl: Pole zostało zaktualizowane.

en: The specified title is already in use.
pl: Jest już formularz o takim tytule.

en: The field has been created.
pl: Pole zostało utworzone.

en: Edit field
pl: Edycja pola

en: Delete field
pl: Usuń pole

en: Delete field.
pl: Usuń pole.

en: Register / Sign in
pl: Zarejestruj się / Zaloguj się
