Janrain Registration (7.x-2.0-rc1) - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Reset to defaults
bo: སྔར་ཡོད་ལྟར་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Original
bo: གདོད་མ།

en: Log out
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Save field
bo: གནས་ཁོངས་ཉར་ཚགས

en: Manage fields
bo: གནས་ཁོངས་ལ་དོ་དམ་བྱེད་པ

en: Add new field
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Column
bo: སྟར་བ

en: The field has been updated.
bo: གནས་ཁོངས་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན།

en: The specified title is already in use.
bo: གཏན་འབེབ་བྱས་པའི་མིང་དེ་སྔར་ནས་སྤྱད་ཟིན།

en: The field has been created.
bo: གནས་ཁོངས་དེ་གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན།

en: Edit field
bo: གནས་ཁོངས་རྩོམ་སྒྲིག

en: Delete field
bo: གནས་ཁོངས་བསུབ་པ
