Janrain Capture (7.x-2.0-rc1) - en to dz translation catalogue (21 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Reset to defaults
dz: སྔོན་སྒྲིག་འདི་ཚུ་ སླར་སྒྲིག་འབད།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: view
dz: སྟོན།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: E-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང།

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: Log out
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་

en: Save field
dz: ས་སྒོ་འདི་སྲུངས།

en: Add new field
dz: ས་སྒོ་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ།

en: The field has been updated.
dz: ས་སྒོ་འདི་དུས་མཐུན་བཟོ་དེ་ཡོད།

en: The specified title is already in use.
dz: གསལ་བཀོད་འབད་དེ་ཡོད་པའི་མགོ་མིང་འདི་ ཧེ་མ་ལས་ལག་ལེན་འཐབ་དེ།

en: The field has been created.
dz: ས་སྒོ་འདི་གསར་བསྐྲུན་འབད་དེ་ཡོད།

en: Edit field
dz: ས་སྒོ་ཞུན་དག་འབད་

en: Delete field
dz: ས་སྒོ་འདི་བཏོན་གཏང་
