Janrain Registration (7.x-2.0-rc2) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: view
he: צפיה

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Field
he: שדה

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Path
he: מיקום

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Normal
he: נורמלי

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Log out
he: יציאה

en: Save field
he: שמירת שדה

en: Manage fields
he: ניהול שדות

en: Add new field
he: הוספת שדה חדש

en: Column
he: עמודה

en: The field has been updated.
he: השדה עודכן.

en: The specified title is already in use.
he: הכותרת שהוזנה כבר קיימת במערכת.

en: The field has been created.
he: השדה החדש נוצר.

en: Edit field
he: עריכת שדה

en: Delete field
he: מחיקת שדה

en: Delete field.
he: מחיקת שדה.
