Janrain Capture (7.x-2.0-rc2) - en to sq translation catalogue (24 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Reset to defaults
sq: Kthe në vlerat e prezgjedhura

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: view
sq: shfaq

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: edit
sq: ndrysho

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Path
sq: Pozicioni

en: E-mail address
sq: E-mail adresa

en: Profile
sq: Profili

en: Log out
sq: Dalja

en: Save field
sq: Ruaj fushën

en: Add new field
sq: Shto një fushë të re

en: The field has been updated.
sq: Fusha u rifreskua.

en: The specified title is already in use.
sq: Titulli i përcaktuar është rregullisht në përdorim.

en: The field has been created.
sq: Fusha u krijua.

en: Edit field
sq: Ndrysho fushën

en: Delete field
sq: Elemino fushën
