Janrain Registration (7.x-2.0-rc4) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Settings
br: Arventennoù

en: Log out
br: Digevreañ
