Janrain Capture (7.x-2.0-rc5) - en to km translation catalogue (27 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Reset to defaults
km: កំណត់​​ទៅ​លំនាំ​ដើម​ឡើង​វិញ

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: view
km: មើល​

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Field
km: វាល

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: E-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Session closed for %name.
km: បាន​បិទ​សម័យ​សម្រាប់ %name ។

en: Log out
km: ចេញ

en: Save field
km: រក្សាទុក​វាល

en: Manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល

en: Add new field
km: បន្ថែម​វាល​ថ្មី

en: The field has been updated.
km: វាល​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ។

en: The specified title is already in use.
km: ចំណង​ជើង​​ដែល​បាន​បញ្ជាក់​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​រួច​ហើយ ។

en: The field has been created.
km: បាន​បង្កើត​វាល ។

en: Edit field
km: កែ​សម្រួល​វាល

en: Delete field
km: លុប​វាល
