Janrain Registration (7.x-2.0-rc5) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: view
lt: peržiūrėti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Field
lt: Laukelis

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Path
lt: Kelias

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Normal
lt: Normalus

en: Profile
lt: Profilis

en: Original
lt: Orginalas

en: Session closed for %name.
lt: %name atsijungė.

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Save field
lt: Išsaugoti laukelį

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Add new field
lt: Pridėti naują laukelį

en: Column
lt: Stulpelis

en: The field has been updated.
lt: Laukelis buvo atnaujinta.

en: The specified title is already in use.
lt: Nurodytas pavadinimas jau naudojamas.

en: The field has been created.
lt: Laukelis sukurtas.

en: Edit field
lt: Redaguoti laukelį

en: Delete field
lt: Pašalinti laukelį
