Janrain Registration (7.x-2.0) - en to hi translation catalogue (22 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Reset to defaults
hi: दोबारा से डीफॉल्ट में स्थापित करें।

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: view
hi: देखें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: edit
hi: संपादन करें

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Small
hi: छोटा

en: Large
hi: बढा

en: Path
hi: मार्ग

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: E-mail address
hi: ई-मेल पता

en: Normal
hi: सामान्य

en: Profile
hi: रुपरेखा

en: Session closed for %name.
hi: सदस्य %name के लिये सेशन बंद किया गया है।

en: Log out
hi: लॉगआउट

en: The specified title is already in use.
hi: निर्दिष्ट शीर्षक पहले से ही उपयोग में है।
