Janrain Registration (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (33 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Reset to defaults
sv: Återställ till standardvärden

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: view
sv: visa

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: edit
sv: redigera

en: Field
sv: Fält

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Path
sv: Sökväg

en: Client ID
sv: Klient ID

en: E-mail address
sv: E-postadress

en: Profile
sv: Profil

en: Session closed for %name.
sv: Sessionen avslutad för %name.

en: Teasers
sv: Förhandstittar

en: Log out
sv: Logga ut

en: Content title
sv: Titel för innehåll

en: Save field
sv: Spara fält

en: Manage fields
sv: Hantera fält

en: Add new field
sv: Lägg till nytt fält

en: Links area
sv: Länkfält

en: Column
sv: Kolumn

en: The field has been updated.
sv: Fältet har uppdaterats.

en: The specified title is already in use.
sv: Den valda titeln används redan.

en: The field has been created.
sv: Fältet har skapats.

en: Edit field
sv: Redigera fält

en: Delete field
sv: Radera fält

en: Delete field.
sv: Radera fält.
