Janrain Registration (7.x-2.1-beta2) - en to oc translation catalogue (30 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Reset to defaults
oc: Reïnicializar a las valors per defaut

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: view
oc: veire

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: edit
oc: modificar

en: Field
oc: Camp

en: Save
oc: Enregistrar

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Path
oc: Camin

en: E-mail address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Profile
oc: Perfil

en: Session closed for %name.
oc: Session tampada per %name.

en: share
oc: partejar

en: Log out
oc: Se desconnectar

en: Save field
oc: Enregistrar lo camp

en: Manage fields
oc: Gerir los camps

en: Add new field
oc: Apondre un camp novèl

en: Column
oc: Colomna

en: The field has been updated.
oc: Lo camp es estat mes a jorn.

en: The specified title is already in use.
oc: Lo títol especificat es ja utilizat.

en: The field has been created.
oc: Lo camp es estat creat.

en: Edit field
oc: Modificar lo camp

en: Delete field
oc: Suprimir lo camp
