Janrain Registration (7.x-2.1) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Reset to defaults
am: ወደ ነባሪዎች መልስ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Version
am: ሥሪት

en: view
am: ትይታ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Path
am: ዱካ

en: E-mail address
am: ኢ-ሜል አድራሻ

en: Log out
am: ውጣ
