Janrain Registration (7.x-2.1) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Version
ne: संस्करण

en: view
ne: दृश्य

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Path
ne: मार्ग

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Normal
ne: साधारण

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Original
ne: असली

en: Log out
ne: लगआउट
