Janrain Capture (7.x-2.1) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: E-mail address
pa: ਈ-ਮੇਲ ਐਡਰੈੱਸ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ

en: Log out
pa: ਲਾਗ ਆਉਟ
