Janrain Registration (7.x-2.10) - en to ar translation catalogue (31 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Reset to defaults
ar: استرجاع الإعدادات الافتراضية

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Version
ar: النسخة

en: view
ar: عرض

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Field
ar: الحقل

en: Save
ar: حفظ

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Path
ar: المسار

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Normal
ar: طبيعي

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Session closed for %name.
ar: انتهت جلسة %name.

en: Log out
ar: خروج

en: Save field
ar: حفظ الحقل

en: Manage fields
ar: تسيير الحقول

en: Add new field
ar: إضافة حقل جديد

en: The field has been updated.
ar: تم تحديث الحقل.

en: The specified title is already in use.
ar: العنوان المحدد مستخدم فعلا.

en: The field has been created.
ar: تم إنشاء الحقل.

en: Edit field
ar: تحرير الحقل

en: Delete field
ar: احذف الحقل

en: Delete field.
ar: حذف الحقل
