Janrain Registration (7.x-2.10) - en to ja translation catalogue (35 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Reset to defaults
ja: デフォルトに戻す

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Version
ja: バージョン

en: view
ja: ビュー

en: Reset
ja: リセット

en: Settings
ja: 設定

en: edit
ja: 編集

en: Field
ja: フィールド

en: Save
ja: 保存

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Path
ja: パス

en: content types
ja: コンテンツタイプ

en: E-mail address
ja: メールアドレス

en: Normal
ja: ノーマル

en: Profile
ja: プロフィール

en: Original
ja: オリジナル

en: Session closed for %name.
ja: %name さんのセッションが終了しました。

en: Teasers
ja: ティーザー

en: Log out
ja: ログアウト

en: Save field
ja: フィールドの保存

en: Manage fields
ja: フィールドの管理

en: Add new field
ja: フィールドを追加

en: Column
ja: カラム

en: The field has been updated.
ja: フィールドが更新されました。

en: The specified title is already in use.
ja: 指定されたタイトルはすでに使用されています。

en: The field has been created.
ja: フィールドが作成されました。

en: Edit field
ja: フィールドの編集

en: Delete field
ja: フィールドの削除

en: Delete field.
ja: フィールドを削除。
