Janrain Registration (7.x-2.10) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Reset to defaults
my: မူလ အတိုင်း ပြန်ထားရန်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: E-mail address
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Log out
my: ထွက်ရန်
