Janrain Registration (7.x-2.10) - en to or translation catalogue (12 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Reset to defaults
or: ଡିଫଲ୍ଟ ମୂଲ୍ୟ ଗୁଡିକୁ ପୁନଃସେଟ୍ କରନ୍ତୁ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Path
or: ପଥ

en: E-mail address
or: ଇ-ମେଲ ଠିକଣା

en: Log out
or: ଲଗ ଆଉଟ
