Janrain Registration (7.x-2.11-beta1) - en to tr translation catalogue (33 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Reset to defaults
tr: Öntanımlı ayarlara geri dön

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Version
tr: Sürüm

en: view
tr: görüntüle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Settings
tr: Ayarlar

en: edit
tr: düzenle

en: Field
tr: Alan

en: Save
tr: Kaydet

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Path
tr: Yol

en: content types
tr: içerik tipleri

en: E-mail address
tr: E-posta adresi

en: Profile
tr: Profil

en: Original
tr: Orjinal

en: Session closed for %name.
tr: %name oturumu kapatıldı.

en: Log out
tr: Çıkış

en: Save field
tr: Alanı kaydet

en: Manage fields
tr: Alanları yönet

en: Add new field
tr: Yeni alan ekle

en: Column
tr: Sütun

en: The field has been updated.
tr: Alan güncellendi.

en: The specified title is already in use.
tr: Belirtilen başlık kullanımdadır.

en: The field has been created.
tr: Alan oluşturuldu.

en: Edit field
tr: Alanı düzenle

en: Delete field
tr: Alanı sil

en: Delete field.
tr: Alanı sil
