Janrain Capture (7.x-2.11-beta2) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Reset to defaults
si: පෙරනිමිති සදහා නැවත සකසන්න.

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: E-mail address
si: ඊ-මේල් ලිපිනය
