Janrain Registration (7.x-2.11-beta2) - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Version
sk: Verzia

en: view
sk: zobraziť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: Field
sk: Pole

en: Save
sk: Uložiť

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Path
sk: Cesta

en: content types
sk: typy obsahov

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Normal
sk: Normálny

en: Profile
sk: Profil

en: Original
sk: Originál

en: Session closed for %name.
sk: Koniec session pre používateľa %name.

en: Teasers
sk: Upútavky

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: Save field
sk: Uložiť pole

en: Manage fields
sk: Spravovať polia

en: Add new field
sk: Pridať nové pole

en: Links area
sk: V oblasti pre odkazy

en: Column
sk: Stĺpec

en: Capture
sk: Zachytiť

en: The field has been updated.
sk: Pole bolo aktualizované.

en: The specified title is already in use.
sk: Zadaný titulok sa už používa.

en: The field has been created.
sk: Pole bolo vytvorené.

en: Edit field
sk: Upraviť pole

en: Delete field
sk: Odstrániť pole
