Janrain Registration (7.x-2.11-beta5) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Version
az: Versiya

en: view
az: görünüş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Path
az: Yol

en: content types
az: kontent tipləri

en: Session closed for %name.
az: %name üçün sessiya bağlandı.

en: Log out
az: Çıxış

en: Manage fields
az: Sahələri idarə edin

en: Column
az: Sütun
