Janrain Registration (7.x-2.11) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Reset to defaults
bs: Resetuj na defaultno

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Version
bs: Verzija

en: Settings
bs: Postavke

en: edit
bs: izmijeni

en: Field
bs: Polje

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Path
bs: Putanja

en: E-mail address
bs: Email adresa

en: Normal
bs: Normalno

en: Profile
bs: Profil

en: Log out
bs: Odjavi se

en: Manage fields
bs: Upravljaj poljima

en: Column
bs: Kolona
