Janrain Registration (7.x-2.11) - en to da translation catalogue (36 entries)

en: Title
da: Titel

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Reset to defaults
da: Gendan standardindstillinger

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: view
da: vis

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: edit
da: redigér

en: Field
da: Felt

en: Save
da: Gem

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Path
da: Sti

en: content types
da: indholdes-typer

en: Client ID
da: Klient ID

en: E-mail address
da: E-mail-adresse

en: Profile
da: Profil

en: Session closed for %name.
da: Session lukket for %name.

en: share
da: del

en: Teasers
da: Smagsprøver

en: Log out
da: Log ud

en: Save field
da: Gem felt

en: Manage fields
da: Håndtér felter

en: Add new field
da: Tilføj felt

en: Links area
da: Linkområde

en: Column
da: Kolonne

en: Capture
da: Hævning

en: The field has been updated.
da: Felt opdateret.

en: The specified title is already in use.
da: Den angivne titel er i brug.

en: The field has been created.
da: Felt oprettet.

en: Edit field
da: Redigér felt

en: Delete field
da: Slet felt

en: Delete field.
da: Slet felt.
