Janrain Registration (7.x-2.11) - en to jv translation catalogue (27 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Reset to defaults
jv: Balékaké marang asliné

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Version
jv: Versi

en: view
jv: tampilan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail

en: Profile
jv: Profil

en: Session closed for %name.
jv: Sési ditutup kanggo % name.

en: Log out
jv: Metu log

en: Save field
jv: Nyimpen field

en: Manage fields
jv: Nata field

en: Add new field
jv: Tambah field anyar

en: The field has been updated.
jv: Field iki uwis dianyari.

en: The specified title is already in use.
jv: Judhul khusus iki uwis dienggo.

en: The field has been created.
jv: Field uwis digawé .

en: Edit field
jv: Sunting field

en: Delete field
jv: Mbusak field
