Janrain Capture (7.x-2.11) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Reset to defaults
nn: Sette tilbake til standard

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Version
nn: Versjon

en: view
nn: vis

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: edit
nn: endre

en: Field
nn: Felt

en: Save
nn: Lagre

en: Path
nn: Sti

en: E-mail address
nn: E-postadresse

en: Log out
nn: Logg ut

en: Add new field
nn: Legg til eit nytt felt

en: The field has been created.
nn: Feltet har vorte oppretta.
