Janrain Capture (7.x-2.12) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Log out
lo: ອອກຈາກລະບົບ
