Janrain Registration (7.x-2.13) - en to bg translation catalogue (31 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Reset to defaults
bg: Върни се към стойностите по подразбиране

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Version
bg: Версия

en: view
bg: преглед

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: edit
bg: редактирай

en: Field
bg: Поле

en: Save
bg: Запази

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Path
bg: Път

en: content types
bg: типове съдържание

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: Profile
bg: Профил

en: Original
bg: Оригинал

en: Session closed for %name.
bg: Сесията на %name е затворена.

en: Log out
bg: Излез

en: Save field
bg: Записва поле

en: Manage fields
bg: Управление на полета

en: Add new field
bg: Добави ново поле

en: The field has been updated.
bg: Полето беше обновено

en: The specified title is already in use.
bg: Това заглавие вече се използва

en: The field has been created.
bg: Полето беше създадено

en: Edit field
bg: Редактиране на поле

en: Delete field
bg: Изтриване на поле
