Janrain Capture (7.x-2.2) - en to kk translation catalogue (29 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Version
kk: Нұсқа

en: view
kk: карау

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: edit
kk: түзету

en: Field
kk: Өріс

en: Save
kk: Сақтау

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Path
kk: Жол

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: Profile
kk: Профиль

en: Session closed for %name.
kk: %name үшін сессия жабылды.

en: Log out
kk: Шығу

en: Save field
kk: Өрісті сақтау

en: Manage fields
kk: Өрістерді басқару

en: Add new field
kk: Жаңа өрісті қосу

en: The field has been updated.
kk: Өріс жаңартылды.

en: The specified title is already in use.
kk: Көрсетілген тақырып бұрыннан қолданыста.

en: The field has been created.
kk: Өріс құрылды.

en: Edit field
kk: Өрісті өндеу

en: Delete field
kk: Өрісті кетіру
