Janrain Capture (7.x-2.2) - en to ky translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: delete
ky: өчүр

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: view
ky: көрүү

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо

en: E-mail address
ky: E-mail дарек
