Janrain Registration (7.x-2.2) - en to pt translation catalogue (33 entries)

en: Title
pt: Título

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Reset to defaults
pt: Restaurar os valores predefinidos

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Version
pt: Versão

en: view
pt: ver

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Settings
pt: Definições

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Guardar

en: Small
pt: Pequeno

en: Large
pt: Grande

en: content types
pt: tipos de conteúdo

en: E-mail address
pt: Endereço de email

en: Profile
pt: Perfil

en: Session closed for %name.
pt: Sessão encerrada para %name.

en: share
pt: partilhar

en: Log out
pt: Encerrar sessão

en: Save field
pt: Guardar campo

en: Manage fields
pt: Gerir campos

en: Add new field
pt: Adicionar um novo campo

en: Links area
pt: Área de Ligações

en: Column
pt: Coluna

en: Capture
pt: Captura

en: The field has been updated.
pt: O campo foi actualizado.

en: The specified title is already in use.
pt: O título introduzido já está em utilização.

en: The field has been created.
pt: O campo foi criado.

en: Edit field
pt: Editar campo

en: Delete field
pt: Eliminar campo

en: Delete field.
pt: Eliminar campo.
