Janrain Capture (7.x-2.2) - en to vi translation catalogue (34 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Reset to defaults
vi: Trả về mặc định

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Version
vi: Phiên bản

en: view
vi: xem

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Settings
vi: Thiết lập

en: edit
vi: sửa

en: Field
vi: Trường

en: Save
vi: Lưu

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Path
vi: Đường dẫn

en: content types
vi: kiểu nội dung

en: E-mail address
vi: Địa chỉ e-mail

en: Normal
vi: Bình thường

en: Profile
vi: Hồ sơ người dùng

en: Original
vi: Gốc

en: Session closed for %name.
vi: Phiên truy cập đã kết thúc của %name.

en: Log out
vi: Đăng xuất

en: Save field
vi: Lưu trường dữ liệu

en: Manage fields
vi: Quản lý trường

en: Add new field
vi: Thêm trường dữ liệu mới

en: Links area
vi: Các liên kết đi kèm

en: Column
vi: Cột

en: The field has been updated.
vi: Trường dữ liệu đã được cập nhật.

en: The specified title is already in use.
vi: Tiêu đề đã được sử dụng.

en: The field has been created.
vi: Trường dữ liệu đã được tạo.

en: Edit field
vi: Chỉnh sửa trường dữ liệu

en: Delete field
vi: Xóa trường
