Janrain Registration (7.x-2.3) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Reset to defaults
os: Разæдрыуæттæм раздæх

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Version
os: Верси

en: view
os: бакаст

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Field
os: Быдыр

en: Save
os: Ныффысс

en: Path
os: Фæндаг
