Janrain Registration (7.x-2.3) - en to ru translation catalogue (42 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Reset to defaults
ru: Вернуться к исходным

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Version
ru: Версия

en: view
ru: представление

en: Reset
ru: Сбросить

en: Settings
ru: Настройки

en: edit
ru: изменить

en: Field
ru: Поле

en: Save
ru: Сохранить

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Path
ru: Путь

en: content types
ru: типы материалов

en: Client ID
ru: ID клиента

en: E-mail address
ru: E-mail адрес

en: Normal
ru: Нормальный

en: Profile
ru: Профиль

en: Original
ru: Оригинал

en: Session closed for %name.
ru: Для %name сессия закрыта.

en: share
ru: поделиться

en: Teasers
ru: Анонсы

en: Log out
ru: Выход

en: Content title
ru: Заголовок

en: Save field
ru: Сохранить поле

en: Manage fields
ru: Управление полями

en: Add new field
ru: Добавить новое поле

en: Links area
ru: Область ссылок

en: Column
ru: Колонка

en: The field has been updated.
ru: Поле было обновлено.

en: UI Settings
ru: Настройки интерфейса

en: Application ID
ru: ID приложения

en: The specified title is already in use.
ru: Указанный заголовок уже используется.

en: The field has been created.
ru: Поле было создано.

en: Edit field
ru: Изменить поле

en: Delete field
ru: Удалить поле

en: Delete field.
ru: Удалить поле.

en: Client Secret
ru: Пароль клиента
