Janrain Registration (7.x-2.4) - en to fi translation catalogue (35 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Reset to defaults
fi: Palauta oletukset

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Version
fi: Versio

en: view
fi: näkymä

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: edit
fi: muokkaa

en: Field
fi: Kenttä

en: Save
fi: Tallenna

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Path
fi: Polku

en: E-mail address
fi: Sähköpostiosoite

en: Normal
fi: Normaali

en: Profile
fi: Profiili

en: Original
fi: Alkuperäinen

en: Session closed for %name.
fi: Tunnuksen %name istunto on suljettu.

en: Log out
fi: Kirjaudu ulos

en: Content title
fi: Sisällön otsikko

en: Save field
fi: Tallenna kenttä

en: Manage fields
fi: Hallitse kenttiä

en: Add new field
fi: Lisää uusi kenttä

en: Links area
fi: Linkkialue

en: Column
fi: Palsta

en: The field has been updated.
fi: Kenttä on päivitetty.

en: The specified title is already in use.
fi: Antamasi otsikko on jo käytössä.

en: The field has been created.
fi: Kenttä on luotu.

en: Edit field
fi: Muokkaa kenttää

en: Delete field
fi: Poista kenttä

en: Delete field.
fi: Poista kenttä.
