Janrain Registration (7.x-2.4) - en to th translation catalogue (26 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Reset to defaults
th: กลับไปใช้ค่าเริ่มต้น

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Version
th: รุ่น

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Save
th: บันทึก

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: E-mail address
th: อีเมล

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: Session closed for %name.
th: เซสชั่นปิดสำหรับ %name.

en: Log out
th: ออกจากระบบ

en: Save field
th: บันทึกช่องรับข้อมูล

en: Manage fields
th: จัดการช่องรับข้อมูล

en: Add new field
th: เพิ่มช่องรับข้อมูลใหม่

en: The field has been updated.
th: ช่องรับข้อมูลดังกล่าวถูกอัพเดทเรียบร้อยแล้ว

en: The specified title is already in use.
th: ชื่อที่ระบุถูกใช้งานไปแล้ว

en: The field has been created.
th: สร้างฟิลด์แล้ว

en: Edit field
th: แก้ไขฟิลด์

en: Delete field
th: ลบช่องรับข้อมูล
