Janrain Registration (7.x-2.4) - en to uk translation catalogue (45 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Reset to defaults
uk: Скинути до початкових значень

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Version
uk: Версія

en: view
uk: переглянути

en: Reset
uk: Скинути

en: Settings
uk: Налаштування

en: edit
uk: редагувати

en: Field
uk: Поле

en: Save
uk: Зберегти

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Path
uk: Шлях

en: content types
uk: типи матеріалів

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: E-mail address
uk: Адреса електронної пошти

en: Normal
uk: Звичайне

en: Profile
uk: Профіль

en: Original
uk: Оригінал

en: Session closed for %name.
uk: Сеанс для користувача %name завершено.

en: share
uk: спільні файли

en: Teasers
uk: Анонси

en: Log out
uk: Вихід

en: Content title
uk: Заголовок матеріалу

en: Save field
uk: Зберегти поле

en: Manage fields
uk: Керувати полями

en: Add new field
uk: Додати нове поле

en: Links area
uk: Область посилань

en: Column
uk: Колонка

en: Capture
uk: Захопити

en: The field has been updated.
uk: Поле було оновлено.

en: Field Settings
uk: Параметри поля

en: Application ID
uk: ID програми

en: The specified title is already in use.
uk: Зазначений заголовок вже використовується.

en: The field has been created.
uk: Поле створено.

en: Edit field
uk: Редагувати поле

en: Delete field
uk: Видалити поле

en: Delete field.
uk: Видалити поле.

en: We were unable to complete your request.
uk: Нам не вдалося завершити ваш запит

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта

en: Screens
uk: Екрани
