Janrain Registration (7.x-2.5) - en to gl translation catalogue (34 entries)

en: Title
gl: Título

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Version
gl: Versión

en: view
gl: vista

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: edit
gl: editar

en: Field
gl: Campo

en: Save
gl: Gardar

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Path
gl: Ruta

en: content types
gl: tipos de contido

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: Profile
gl: Perfil

en: Original
gl: Orixinal

en: Session closed for %name.
gl: Sesión pechada para %name.

en: Log out
gl: Cerrar sesión

en: Save field
gl: Gardar o campo

en: Manage fields
gl: Administrar campos

en: Add new field
gl: Engadir novo campo

en: Links area
gl: Zona de ligazóns

en: Column
gl: Columna

en: The field has been updated.
gl: Actualizouse o campo.

en: The specified title is already in use.
gl: O título especificado xa está sendo usado.

en: The field has been created.
gl: Creouse o campo.

en: Edit field
gl: Editar o campo

en: Delete field
gl: Borrar o campo

en: Delete field.
gl: Eliminar campo.
