Janrain Capture (7.x-2.5) - en to ku translation catalogue (28 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Reset to defaults
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری بنەڕەتی

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Version
ku: وەشان

en: view
ku: پیشاندان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Field
ku: خانە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: E-mail address
ku: ئیمێل ئەدرێس

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Log out
ku: چوونا دەرڤە

en: Save field
ku: بۆشایی پاشەکەوت بکە

en: Manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان

en: Add new field
ku: زیادکردنی خانەیەکی نوێ

en: The field has been updated.
ku: خانە نوێکرایەوە.

en: The specified title is already in use.
ku: سه‌ردێڕی دیاریکراو بوونی هه‌یه‌

en: The field has been created.
ku: خانە درووستکرا.

en: Edit field
ku: دەسکاری بۆشایی بکە

en: Delete field
ku: بۆشایی بسڕەوە
