Janrain Registration (7.x-2.5) - en to lv translation catalogue (36 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Version
lv: Versija

en: view
lv: skatīt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit
lv: labot

en: Field
lv: Lauks

en: Save
lv: Saglabāt

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Path
lv: Ceļš

en: content types
lv: satura tipi

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Normal
lv: Normāls

en: Profile
lv: Profils

en: Original
lv: Oriģināls

en: Session closed for %name.
lv: Sesija slēgta lietotājam %name.

en: share
lv: dalīties

en: Log out
lv: Iziet

en: Save field
lv: Saglabāt lauku

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: Add new field
lv: Pievienot jaunu lauku

en: Column
lv: Kolonna

en: The field has been updated.
lv: Lauks izmainīts.

en: Application ID
lv: Lietojumprogrammas ID

en: The specified title is already in use.
lv: Norādītais virsraksts jau tiek izmantots citur.

en: The field has been created.
lv: Lauks izveidots.

en: Edit field
lv: Rediģēt lauku

en: Delete field
lv: Dzēst lauku
