Janrain Capture (7.x-2.6-beta1) - en to cy translation catalogue (32 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Reset to defaults
cy: Ailosod i rhagosodiadau

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Version
cy: Fersiwn

en: view
cy: gweld

en: Reset
cy: Ailosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: edit
cy: golygu

en: Field
cy: Maes

en: Save
cy: Cadw

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Path
cy: Llwybr

en: E-mail address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: Normal
cy: Cyffredin

en: Profile
cy: Proffil

en: Original
cy: Gwreiddiol

en: Session closed for %name.
cy: Mae'r sesiwn wedi ei gau i %name.

en: Log out
cy: Allgofnodi

en: Save field
cy: Cadw maes

en: Add new field
cy: Ychwanegu maes newydd

en: Links area
cy: Man dolenni

en: Column
cy: Colofn

en: The field has been updated.
cy: Mae'r maes wedi cael ei ddiweddaru.

en: The specified title is already in use.
cy: Mae'r pennawd penodol wedi ei ddefnyddio'n barod.

en: The field has been created.
cy: Mae'r maes wedi cael ei greu.

en: Edit field
cy: Golygu maes

en: Delete field
cy: Dileu maes
