Janrain Registration (7.x-2.6-beta1) - en to hu translation catalogue (41 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Reset to defaults
hu: Visszaállítás az alapértelmezésre

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Version
hu: Verzió

en: view
hu: megtekintés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Settings
hu: Beállítások

en: edit
hu: szerkesztés

en: Field
hu: Mező

en: Save
hu: Mentés

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Path
hu: Útvonal

en: content types
hu: tartalomtípusok

en: E-mail address
hu: E-mail cím

en: Normal
hu: Általános

en: Profile
hu: Profil

en: Original
hu: Eredeti

en: Session closed for %name.
hu: %name felhasználó kijelentkezett.

en: share
hu: megosztás

en: Teasers
hu: Bevezetők

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: Content title
hu: A tartalom címe

en: Save field
hu: Mező mentése

en: Manage fields
hu: Mezők kezelése

en: Add new field
hu: Új mező hozzáadása

en: Links area
hu: Hivatkozások területe

en: Column
hu: Oszlop

en: The field has been updated.
hu: A mező frissült.

en: The specified title is already in use.
hu: A megadott cím már foglalt.

en: The field has been created.
hu: A mező létrejött.

en: Edit field
hu: Mező szerkesztése

en: Delete field
hu: Mező törlése

en: - Select a field -
hu: - Mező kiválasztása -

en: - Select a data field -
hu: - Adatmező kiválasztása -

en: Delete field.
hu: Mező törlése.

en: Screens
hu: Képernyők
