Janrain Registration (7.x-2.6-beta1) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Reset to defaults
ka: ნაგულისხმევზე დაბრუნება

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Version
ka: ვერსია

en: view
ka: ნახვა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Field
ka: ველი

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Path
ka: გზა

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი

en: Profile
ka: პროფილი

en: Session closed for %name.
ka: სესია დახურულია %name-სთვის.

en: Log out
ka: გამოსვლა

en: Save field
ka: ველის შენახვა

en: Manage fields
ka: ველების მართვა
