Janrain Capture (7.x-2.6-beta1) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Reset to defaults
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತವಾದದ್ದಕ್ಕೆ  ಮರಳಿಸು

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: E-mail address
kn: ಇ-ಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: Session closed for %name.
kn: %name ಹೆಸರಿಗೆ ಸೆಶನ್ ಮುಚ್ಚಲಾಗಿದೆ

en: Log out
kn: ನಿರ್ಗಮಿಸು

en: The field has been updated.
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡಲಾಗಿದೆ.
